Open bijeenkomst maandag 26 juni

Posted on Posted in Uncategorized

Voedselbank Krimpenerwaard houdt op maandag 26 juni een open bijeenkomst in cultureel centrum Het Bastion in Schoonhoven. Hier nodigen wij al onze sponsoren, donateurs, relaties en andere geïnteresseerden voor uit.

Het zal niemand zijn ontgaan dat de Voedselbank Krimpenerwaard de afgelopen weken flink in het nieuws is geweest en ook het royement roept veel vragen op. Wij doen nu graag onze kant van het verhaal.

Tijdens deze bijeenkomst zal het bestuur van onze stichting financiële verantwoording afleggen en de laatste ontwikkelingen rondom de voedselbank bespreken. Ook is er ruime gelegenheid om vragen van uw kant te stellen en zal ons bestuur en vrijwilligers deze beantwoorden.

Wilt u aanwezig zijn? Dan vragen wij u zich aan te melden via info@voedselbankkrimpenerwaard.nl. Sponsoren, donateurs en directe relaties van de voedselbank hoeven zich niet aan te melden.

De bijeenkomst begint maandag 26 juni om 19.00 uur.
Locatie: Het Bastion
Adres: Bastion 5 2871EV Schoonhoven

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *